SNEM KDMS 2023

Ako kresťanskodemokratická mládežnícka organizácia si ctíme demokraciu. Preto sme v sobotu 18. marca 2023 slávili sviatok demokracie v KDMS – v Bratislave sa konal náš snem, najvyšší orgán KDMS.

Zdroj: (vložte zdroj)

Na sneme sme si zvolili nové predsedníctvo na ďalšie dva roky. Ďakujeme Slavomírovi Gregoríkovi a Jakubovi Konečnému za všetku drinu a energiu, ktorú v prospech KDMS v uplynulých rokoch v predsedníctve vykonali!

Ako náš predseda pokračuje Matúš Mesároš, za prvého podpredsedu bol zvolený Adam Bátovský, ďalšími podpredsedami na najbližšie dva roky sú Ján Jakubčo, Andrej Kolárik a Tímea Perignáthová. Všetkým gratulujeme a držíme palce.

KDMS ale netvorí iba predsedníctvo, tvoria ho všetci jeho členovia, aktívni mladí konzervatívni Slováci a Slovenky. Preto sme na sneme diskutovali aj o ďalšom fungovaní a budúcnosti našej organizácie.

O prioritách na najbližšie obdobie aj o tom, čo ponúknu pre mladých ľudí, sme mali možnosť sa rozprávať aj so zástupcami KDH, vrátane predsedu Milana Majerského, europoslankyne Miriam Lexmann, členov predsedníctva Mariána Čaučíka a Moniky Kolejákovej a generálneho sekretára Mareka Michalčíka.

Obligátne „Tešíme sa na spoluprácu“ po včerajšku určite nie je iba prázdnou frázou. Tešíme sa, že KDMS tu už takmer 33 rokov je, naberá na sile a je pripravené zastupovať záujmy mladých ľudí na Slovensku a vybudovať nastávajúcu generáciu konzervatívnych lídrov!

Najnovšie stanoviská

limitation of time on female violence (1080 x 1080 px)
Keď už vám nestačí ani zvýšený plat (2)
1
limitation of time on female violence (1080 x 1080 px)
Keď už vám nestačí ani zvýšený plat (2)
1