Slovak leadership institute | IRI

V týchto dňoch sme sa na pozvanie Medzinárodného republikánskeho inštitútu | IRI | zúčastnili na programe Slovak Leadership Institute, ktorý sa konal vo Vysokých Tatrách.

Zdroj: (vložte zdroj)

Rozprávali sme sa o nadchádzajúcich voľbách v USA a budúcnosti Transatlantického partnerstva. Vďaka odborníkovi na politické kampane sme sa dozvedeli, aká dôležítá je autentickosť pri rozpovedaní vlastného príbehu, teda storytelling. Veľa nového sme sa dozvedeli o sociálnych sieťach, trendoch, nástrojoch či nástrahách, ktoré sa spájajú s aktuálne najpopulárnejšími sociálnymi sieťami. Na záver celého programu sme sa stretli a porozprávali s Veľvyslankyňou Bridget Brink, U.S. Ambassador to Slovakia.

Súčasťou KDMS je neformálne vzdelávanie.👩‍💻👨‍💻 Vďaka partnerským organizáciám, spoluprácam a veľmi dobrým kontaktom ako na Slovensku, tak vo svete, majú aktívny členovia KDMS možnosť zúčastňovať sa na programoch, ktoré Ti nesprostredkuje žiadna škola.👩‍🏫👨‍🏫

Budúci rok možno poprosím práve Teba, aby si napísal/a pár slov o tom, čo sa dialo na programe IRI, ktorého si sa zúčastnil/a. (Väčšinou ide o každoročne sa opakujúce formáty.)

Koľko do KDMS dáš, toľko Ti vráti a niečo aj pridá.✌️

Najnovšie stanoviská

limitation of time on female violence (1080 x 1080 px)
Keď už vám nestačí ani zvýšený plat (2)
1
limitation of time on female violence (1080 x 1080 px)
Keď už vám nestačí ani zvýšený plat (2)
1