Site Overlay

Predsedníctvo

                                                              

 

Foto: Archív Milan Kabina

Milan Kabina
1. podpredseda

Milan má 30 rokov a študoval na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Milan je mládežnícky aktivista, skúsený manažér, člen predsedníctva Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) a od novembra 2018 aj poslanec mestského zastupiteľstva v rodnej Banskej Štiavnici. V neposlednom rade je to aj manžel a otec. 

 

E-mail: Milan.Kabina@kdms.sk

 

 

Foto: Archív Adama Bátovského

Adam Bátovský
podpredseda

Adam má 20 rokov a pochádza z obce Starý Tekov (okres Levice) no už takmer 10 rokov žije a študuje vo Viedni. Adam sa už v rámci štúdia na strednej škole angažoval ako hovorca lokálneho mládežníckeho parlamentu. Do KDMS sa pridal, aby pomohol zmeniť Slovensko. Záleží mu totiž na tom, aby mladí ľudia získali príležitosť na slušný život doma a nemuseli – tak ako on – utekať do zahraničia. Adam študuje národné hospodárstvo na Wirtschaftsuniversität Wien.

E-mail: Adam.Batovsky@kdms.sk

 

Foto: Archív Slavomír Gregorík

Slavomír Gregorík
podpredseda

E-mail: Slavomir.Gregorik@kdms.sk

 

 

 

 

 

Foto: Archív Matúša Hagaru

Matúš Hagara
podpredseda

Matúš má 22rokov, pochádza z Hornej Nitry, práve skončil štúdia matematiky na Univerzite Komenského v Bratislave a filozofie a teológie v Kolégiu Antona Neuwirtha v Ivanke pri Dunaji. V KDMS je – okrem iného – zodpovedný za vzťah s Katolíckou cirkvou a s kresťanskými spoločenstvami. Medzi jeho záľuby patrí filozofia, spoločenský tanec a networking.

E-mail: Matus.Hagara@kdms.sk